Fixtures subject to change without notice. Teams should check this page regularly. 


(PPD = Match postponed & to be played at a later date)

  Played Won Drew Lost GD Points
SWI FC 5 5 0 0 15 15
The Legends 5 4 0 1 20 12
Automech Spanners 5 3 1 1 7 10
Murder on Zidanes Floor 5 1 3 1 1 6
Randwick Warriors 5 2 0 3 -13 6
S5 5 1 1 3 -7 4
Vic Vets 5 1 0 4 -15 3
TGR 5 0 1 4 -8 1

Division One​​ 

29/11/2019          
Premier Division 18:00 Ebley Street Elite 1 7 Stroud Old Boys
  18:30 Warehouse Warriors 6 2 Lioncourt Legends
  18:30 Netsix and Chill 5 4 Breakaway Boys FC
  19:30 SWR Youth FC 0 3 Nawachusai FC
Division One 19:00 Coaley Crows 5 0 The Spice Boys
  19:00 Stroud 7 7 4 Making Emile Of It
  19:00 How I Met Your Mata 3 0 Walker Construction
  19:30 Pique Blinders 10 3 Average Joe’s
Division Two 18:00 Murder on Zidanes Floor 4 4 Automech Spanners
  18:00 SWI FC 5 2 Randwick Warriors
  18:30 Vic Vets 4 0 S5
  19:30 The Legends 3 0 TGR
06/12/2019          
Premier Division 18:00 Breakaway Boys FC 4 2 Ebley Street Elite
  18:30 Nawachusai FC 8 3 Netsix and Chill
  18:30 Lioncourt Legends 3 7 Stroud Old Boys
  19:30 SWR Youth FC 7 5 Warehouse Warriors
Division One 19:00 The Spice Boys 1 4 Walker Construction
  19:00 Average Joe’s 6 8 Stroud 7
  19:30 Making Emile Of It 4 1 How I Met Your Mata
  19:30 Pique Blinders 2 5 Coaley Crows
Division Two 18:00 SWI FC 4 3 Murder on Zidanes Floor
  18:00 S5 3 0 The Legends
  18:30 Randwick Warriors 2 1 Vic Vets
  19:00 Automech Spanners 2 1 TGR
03/01/2020          
Premier Division 18:30 Ebley Street Elite 4 11 Lioncourt Legends
  18:30 Breakaway Boys FC 3 2 Nawachusai FC
  18:30 Netsix and Chill 5 5 Warehouse Warriors
  19:30 Stroud Old Boys 5 4 SWR Youth FC
Division One 18:00 Stroud 7 7 4 Coaley Crows
  19:00 Walker Construction 3 0 Pique Blinders
  19:00 Making Emile Of It 1 6 Average Joe’s
  19:30 How I Met Your Mata 0 5 The Spice Boys
Division Two 18:00 Murder on Zidanes Floor 6 4 Randwick Warriors
  18:00 Automech Spanners 3 2 S5
  19:00 The Legends 11 2 Vic Vets
  19:30 TGR 2 5 SWI FC
10/01/2020          
Premier Division 18:30 Netsix and Chill 1 4 Stroud Old Boys
  18:30 Nawachusai FC 2 1 Ebley Street Elite
  19:00 SWR Youth FC 1 5 Lioncourt Legends
  19:30 Warehouse Warriors 1 8 Breakaway Boys FC
Division One 18:00 Stroud 7 7 2 Walker Construction
  19:00 Coaley Crows 4 5 Making Emile Of It
  19:30 Pique Blinders 4 7 The Spice Boys
  19:30 Average Joe’s 2 2 How I Met Your Mata
Division Two 18:00 S5 3 8 SWI FC
  18:00 Randwick Warriors 1 11 The Legends
  18:30 Vic Vets 1 7 Automech Spanners
  19:00 Murder on Zidanes Floor 2 2 TGR
17/01/2020          
Premier Division 18:00 Breakaway Boys FC 4 11 Stroud Old Boys
  18:30 Lioncourt Legends 5 2 Netsix and Chill
  18:30 Nawachusai FC 8 4 Warehouse Warriors
  19:30 Ebley Street Elite 2 0 SWR Youth FC
Division One 19:00 Making Emile Of It 3 4 Walker Construction
  19:00 How I Met Your Mata 11 3 Pique Blinders
  19:30 The Spice Boys 2 5 Stroud 7
  19:30 Average Joe’s 3 3 Coaley Crows
Division Two 18:00 Automech Spanners 0 1 The Legends
  18:00 S5 2 2 Murder on Zidanes Floor
  18:30 SWI FC 7 4 Vic Vets
  19:00 TGR 2 3 Randwick Warriors
24/01/2020          
Premier Division 18:00 Warehouse Warriors Ebley Street Elite
  18:30 Stroud Old Boys Nawachusai FC
  18:30 Breakaway Boys FC Lioncourt Legends
  19:30 Netsix and Chill SWR Youth FC
Division One 18:00 Stroud 7 Pique Blinders
  19:00 Coaley Crows How I Met Your Mata
  19:00 Making Emile Of It The Spice Boys
  19:30 Walker Construction Average Joe’s
Division Two 18:00 The Legends SWI FC
  18:30 Randwick Warriors Automech Spanners
  19:00 Murder on Zidanes Floor Vic Vets
  19:30 TGR S5
31/01/2020          
Premier Division 18:30 Nawachusai FC Lioncourt Legends
  18:30 Ebley Street Elite Netsix and Chill
  18:30 Warehouse Warriors Stroud Old Boys
  19:30 SWR Youth FC Breakaway Boys FC
Division One 18:00 Coaley Crows Walker Construction
  19:00 Pique Blinders Making Emile Of It
  19:30 How I Met Your Mata Stroud 7
  19:30 Average Joe’s The Spice Boys
Division Two 18:00 Murder on Zidanes Floor The Legends
  18:00 S5 Randwick Warriors
  19:00 SWI FC Automech Spanners
  19:00 Vic Vets TGR
07/02/2020          
Premier Division 18:00 Stroud Old Boys Ebley Street Elite
  18:30 Lioncourt Legends Warehouse Warriors
  18:30 Breakaway Boys FC Netsix and Chill
  19:30 Nawachusai FC SWR Youth FC
Division One 19:00 Making Emile Of It Stroud 7
  19:00 The Spice Boys Coaley Crows
  19:00 Walker Construction How I Met Your Mata
  19:30 Average Joe’s Pique Blinders
Division Two 18:00 Automech Spanners Murder on Zidanes Floor
  18:00 TGR The Legends
  18:30 Randwick Warriors SWI FC
  19:30 S5 Vic Vets
14/02/2020          
Premier Division 18:00 Netsix and Chill Nawachusai FC
  18:30 Ebley Street Elite Breakaway Boys FC
  18:30 Stroud Old Boys Lioncourt Legends
  19:30 Warehouse Warriors SWR Youth FC
Division One 18:00 Coaley Crows Pique Blinders
  19:00 How I Met Your Mata Making Emile Of It
  19:30 Stroud 7 Average Joe’s
  19:30 Walker Construction The Spice Boys
Division Two 18:00 The Legends S5
  18:30 Murder on Zidanes Floor SWI FC
  19:00 Vic Vets Randwick Warriors
  19:00 TGR Automech Spanners
21/02/2020          
Premier Division 18:30 Lioncourt Legends Ebley Street Elite
  18:30 Nawachusai FC Breakaway Boys FC
  18:30 Warehouse Warriors Netsix and Chill
  19:30 SWR Youth FC Stroud Old Boys
Division One 18:00 Coaley Crows Stroud 7
  19:00 Average Joe’s Making Emile Of It
  19:30 Pique Blinders Walker Construction
  19:30 The Spice Boys How I Met Your Mata
Division Two 18:00 Randwick Warriors Murder on Zidanes Floor
  18:00 S5 Automech Spanners
  19:00 SWI FC TGR
  19:00 Vic Vets The Legends
28/02/2020          
Premier Division 18:00 Ebley Street Elite Nawachusai FC
  18:30 Stroud Old Boys Netsix and Chill
  18:30 Breakaway Boys FC Warehouse Warriors
  19:30 Lioncourt Legends SWR Youth FC
Division One 19:00 Making Emile Of It Coaley Crows
  19:00 Walker Construction Stroud 7
  19:00 How I Met Your Mata Average Joe’s
  19:30 The Spice Boys Pique Blinders
Division Two 18:00 SWI FC S5
  18:00 The Legends Randwick Warriors
  18:30 TGR Murder on Zidanes Floor
  19:30 Automech Spanners Vic Vets
06/03/2020          
Premier Division 18:30 Warehouse Warriors Nawachusai FC
  18:30 Netsix and Chill Lioncourt Legends
  19:00 Stroud Old Boys Breakaway Boys FC
  19:30 SWR Youth FC Ebley Street Elite
Division One 18:30 Walker Construction Making Emile Of It
  19:00 Coaley Crows Average Joe’s
  19:00 Stroud 7 The Spice Boys
  19:30 Pique Blinders How I Met Your Mata
Division Two 18:00 Murder on Zidanes Floor S5
  18:00 The Legends Automech Spanners
  18:00 Vic Vets SWI FC
  19:30 Randwick Warriors TGR
13/03/2020          
Premier Division 18:30 Nawachusai FC Stroud Old Boys
  18:30 Lioncourt Legends Breakaway Boys FC
  18:30 Ebley Street Elite Warehouse Warriors
  19:30 SWR Youth FC Netsix and Chill
Division One 19:00 Pique Blinders Stroud 7
  19:00 Average Joe’s Walker Construction
  19:00 The Spice Boys Making Emile Of It
  19:30 How I Met Your Mata Coaley Crows
Division Two 18:00 Automech Spanners Randwick Warriors
  18:00 Vic Vets Murder on Zidanes Floor
  18:00 SWI FC The Legends
  19:30 S5 TGR
20/03/2020          
Premier Division 18:00 Netsix and Chill Ebley Street Elite
  18:30 Lioncourt Legends Nawachusai FC
  18:30 Stroud Old Boys Warehouse Warriors
  19:30 Breakaway Boys FC SWR Youth FC
Division One 18:00 Walker Construction Coaley Crows
  19:00 Making Emile Of It Pique Blinders
  19:30 Stroud 7 How I Met Your Mata
  19:30 The Spice Boys Average Joe’s
Division Two 18:00 The Legends Murder on Zidanes Floor
  18:30 Randwick Warriors S5
  19:00 Automech Spanners SWI FC
  19:00 TGR Vic Vets
Lioncourt Homes | Kings Stanley homes for sale

Fixture list

  Played Won Drew Lost GD Points
Stroud 7 5 5 0 0 16 15
Walker Construction 5 3 0 2 -1 9
Coaley Crows 5 2 1 2 4 7
How I Met Your Mata 5 2 1 2 3 7
The Spice Boys 5 2 0 3 -3 6
Making Emile Of It 5 2 0 3 -5 6
Average Joe’s 5 1 2 2 -4 5
Pique Blinders 5 1 0 4 -10 3

Division Two

Premier Division

  Played Won Drew Lost GD Points
Stroud Old Boys 5 5 0 0 21 15
Nawachusai FC 5 4 0 1 12 12
Lioncourt Legends 5 3 0 2 6 9
Breakaway Boys FC 5 3 0 2 2 9
Warehouse Warriors 5 1 1 3 -9 4
Netsix and Chill 5 1 1 3 -10 4
SWR Youth FC 5 1 0 4 -8 3
Ebley Street Elite 5 1 0 4 -14 3

STROUD 5-A-SIDE